!עקבו אחרינו ברשתות החברתיות

חפשו אגודה

אודות
האיגוד

איגוד ההתעמלות הינו הגוף האמון על פעילות ענפי ההתעמלות השונים במדינת ישראל.

תחת כנפי איגוד ההתעמלות פעילים הענפים האולימפיים: התעמלות אמנותית, התעמלות מכשירים בנים, התעמלות מכשירים בנות וטרמפולינה וכן הענפים שאינם אולימפיים:
אקרובטיקה, טאמבלינג, אירובי ומסלולי פעילות עממיים.

ענף ההתעמלות על תחומיו השונים מהווה אחד מענפי הספורט המובילים בארץ הן מבחינת מספר ספורטאים רשומים ופעילים והן מבחינת ההישגים בזירה הבינלאומית.

איגוד ההתעמלות מאמין כי "מאלפים יוצאים אלופים" ועל כן משקיע רבות בבניית תשתית רחבה והגדלת בסיס הפירמידה, כך שיוכלו לצמוח עוד אלופים רבים בענף ההתעמלות!

לצורך מטרה זו איגוד ההתעמלות בישראל מתווה תכניות מקצועיות ולוח פעילות שנתי אשר מתאים למתעמלים ברמה עממית והן למתעמלים התחרותיים אשר מייצגים אותנו כיום בארץ ובעולם ומסבים גאווה גדולה לאיגוד ולמדינה.

איגוד ההתעמלות מאמין כי "מאלפים יוצאים אלופים" ועל כן משקיע רבות בבניית תשתית רחבה והגדלת בסיס הפירמידה, כך שיוכלו לצאת עוד אלופים רבים בענף ההתעמלות!

נהלים וטפסים

סיכום

שם הועדה

תאריך

01.01.23
ספר נהלים מעודכן 27.12.22
01.01.23
שנתונים לעונת פעילות 2022-2023
01.01.23
חוזר פתיחת עונת פעילות 2022-2023
01.01.23
אישור מורשי חתימה 2022-2023

מבנה האיגוד

יו"ר האיגוד

אבי שגיא

איגוד

  • שרית שנער- מנכ”לית האיגוד
  • הגר קארו – רכזת אופרציית נבחרות
  • שלי מתתיהו – מתאמת ענפית ורכזת אתנה
  • רוני דינמן – מתאמת ענפית ודוברת
  • חן אברם- רכזת תחרויות בינלאומיות
  • סיון הרלב זיגדון- רכזת תחרויות
  • אור שיינמן- רכזת תחרויות
  • אירנה סושקוב – הנהלת חשבונות
  • ג’ודי לירי- מזכירת האיגוד ואחראית רישום

חברי הנהלה

• אבי שגיא- יו"ר • ורד עצמון • ציון דהן • צינה הריס • רונה פרוינד עמיצור • אורית קופר • רינה דור • רועי שווץ • ג'וליה קדם שמואלי

ועדת ערעורים

ציון דהן
רועי שווץ
ג'וליה קדם שמואלי

ועדת מנדטים

רינה דור
צינה האריס
ורד עצמון

ועדת התקשרויות

רו"ח יזהר קנה- יו"ר
ורד עצמון
רונה פרוינד עמיצור
רועי שווץ

ועדת ביקורת

הועדה אריה וונדי -יו"ר
אשר קרן
אתי ארנון
שרלי אופלגר

ועדת כספים

ג'וליה קדם שמואלי- יו"ר
ורד עצמון
רונה פרוינד עמיצור
רועי שווץ

ועדות מקצועיות

טרמפולינה

יעקב לוי-יו"ר
אביעד אלבו
אלעד זכאי
יוליה מלכין
פאולו מרטינז
אלון כץ

אירובי

איילת אורלי
אלה אורלי
אלינה פרברזב
אנה קפאח
ויקטוריה גלמן
מרינה אלכסנקו

מכשירים בנות

רינה דור- יו"ר
אורנה שי
אפרת בראל
אפרת מועלם
בקי בנק
דנית שדה( מנהלת מקצועית)

מכשירים בנים

משה יצחק-יו"ר
אילן גזית
סרגיי ויסבורג
שמואל קופנס
יאריק מנזון
ג'קי וישנייה
אהרון ליטווין

אקרובטיקה

ציון דהן-יו"ר
שרהלה מילר
דניאל ארליכמן
קרן גרשגורן
ענת גרוס
חגית דיסקין
רותי זוהר
ליאון ויניצקי (יועץ מקצועי)

טמבלינג

ג'וליה קדם שמואלי-יו"ר
עמנואל שדכן
מיכאלה מילוא
אבי לוי
אודי דהאן
מיקי אלון
עמרי זכאי

אמנותית

מריאנה וסיליאבה- יו"ר
איילת זוסמן
נטשה אסמולוב
מורן בוזובסקי
ג'ניה מורגובסקי
רגינה דוידוב
אנג'לה פלדמן
כרמל מלינסקי שלום
אנה גרברניק
'מרינה צבקביץ

מבנה האיגוד

• אבי שגיא- יו"ר
• ורד עצמון
• ציון דהן
• צינה הריס
• רונה פרוינד עמיצור
• אורית קופר
• רינה דור
• רועי שווץ
• ג'וליה קדם שמואלי

אבי שגיא ​
ג'וליה קדם שמואלי- יו"ר
ורד עצמון
רונה פרוינד עמיצור
רועי שווץ
  • שרית שנער- מנכ"לית האיגוד
  • הגר קארו – רכזת אופרציית נבחרות
  • שלי מתתיהו – מתאמת ענפית ורכזת אתנה
  • רוני דינמן – מתאמת ענפית ודוברת
  • חן אברם- רכזת תחרויות בינלאומיות
  • סיון הרלב זיגדון- רכזת תחרויות
  • אור שיינמן- רכזת תחרויות
  • אירנה סושקוב – הנהלת חשבונות
  • ג'ודי לירי- מזכירת האיגוד ואחראית רישום
רו"ח יזהר קנה- יו"ר
ורד עצמון
רונה פרוינד עמיצור
רועי שווץ
הועדה אריה וונדי -יו"ר
אשר קרן
אתי ארנון
שרלי אופלגר
ציון דהן
רועי שווץ
ג'וליה קדם שמואלי
רינה דור
צינה האריס
ורד עצמון

דרושים

לפרטים נוספים : אלי

מועצה אזורית גולן מחפשת מאמן/נת ראשי לפרמידות
22.03.22

לפרטים נוספים : יואב

מועצה אזורית גולן מחפשת מאמן/נת ראשי לאירובי
20.03.22

לפרטים נוספים : יואב

מועצה אזורית גולן מחפשת מאמן/נת ראשי למכשירי בנים
19.03.22

לפרטים נוספים : יאיר

מועצה אזורית גולן מחפשת מאמן/נת ראשי להתעמלות מכשירים
24.03.22